Sprzedaż spółek

Aktualnie bardzo popularna stała się usługa polegająca na sprzedaży gotowych spółek. Jest to idealne narzędzie do szybkiego rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Firmy trudniące się w tego typu usługach oferują sprzedaż podmiotów przygotowanych do natychmiastowego rozpoczęcia działalności gospodarczej. Oznacza to, iż posiadają wpisy do poszczególnych instytucji, czego potwierdzeniem są numery NIP, REGON, KRS oraz opcjonalnie VAT, którymi dysponują. Ponadto są w posiadaniu kapitału zakładowego, odpowiednio sporządzonej umowy, a także kompletnej dokumentacji.

Decydując się na nabycie gotowej spółki dodatkowo masz do wyboru długość jej stażu, a więc czasu przez który spółka istnieje na rynku. Tym samym możesz kupić spółkę całkowicie nową oraz taką, która została zarejestrowana na rynku pewien okres czasu wcześniej. Przez okres ten zazwyczaj nie prowadziła działalności. Jej bierna aktywność znacząco wpływa na wiarygodność danej jednostki. Tym samym ma ona o wiele większe szanse na pozyskanie dotacji, kredytów oraz innych form wsparcia finansowego, które stanowią świetne źródło rozwoju zwłaszcza w początkowej fazie działalności.

Otagowane:, , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: